Zpět na seznam akcí
West Park >Show Program >Putování za řemesly amerického západu 19.století
Večer živá hudba Muzeum Vhodné pro děti

Akce již proběhla.
Zpět na seznam akcí

Putování za řemesly amerického západu 19.století

Putování za řemesly amerického západu 19.století

30.9.2017
sobota 11:00-24:00
Zábavná i poučná výprava za řemesly a dovednostmi starého amerického západu! Večer country bál s živou hudbou!

Zajímáte se o stará řemesla? Baví vás zkoušet si dávno zapomenuté dovednosti? Hráli jste si jako děti na kovboje a chtěli byste si to zopakovat? A co se tedy vydat přímo na Divoký západ? Neváhejte a přijeďte v sobotu 30.9. do West Parku! Je pro vás připravena spousta zábavy, her a dovedností.

Co vás čeká:

Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu.

    
 

Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit.

Program bude zaměřen především na stará řemesla a dovednosti, které byly typické pro život na starém americkém západě. Jsou pro vás připraveny ukázky sedlářské práce, výroba střeliva a v neposlední řadě se dozvíte, proč a jak se značkoval dobytek na velkých rančích.

Komentované prohlídky muzea proběhnou tradičně ve 12:00, 14:00 a 16:00 hodin.

Jedním z hlavních bodů programu pak bude velká soutěž v lasování na speciálním lasovacím trenažeru! Přihlásit se může úplně každý a soutěžit budeme o velmi hodnotné ceny! Soutěž proběhne od 15:00 do 16:00 (délka závisí na počtu účastníků). A aby to našim nejmenším nebylo líto, je pro ně připraveno speciální dětské rodeo!!

Tentokrát si přijdou na své i milovníci country hudby a tance, protože od 19:30 začne country bál se živou hudbou! K tanci a další zábavě nám zahraje oblíbená kapela Sešlost Wjekem! Během večera proběhne také soutěž v ochutnávání a poznávání ohnivé vody, tak neváhejte a přijďte si vyhodit z kopýtka!

 

Těšíme se na vás!

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se nás.

Datum:

30.9.2017, sobota 11:00-24:00

Vstupné:

Dospělí: 100 Kč


Děti, důchodci, ZTP: 80 Kč

Informace o novinkách

Zanechte v následujícím poli Vaši emailovou adresu, na kterou Vám budeme pravidelně zasílat informace z programu WestPark.

Kontakt

Radčická 109, Plzeň
[ukázat na mapě]

Tel: +420 606 77 44 91
Email: info@westpark.cz
Otevřeno podle programu.