Zpět na seznam akcí
West Park >Show Program >Rekordně dobrý den
Večer živá hudba Muzeum Vhodné pro děti

Akce již proběhla.
Zpět na seznam akcí

Rekordně dobrý den

Rekordně dobrý den

24.9.2022
sobota 11:00 - 18:00
Pokus o překonání rekordu ve spolupráci s agenturou Dobrý den.

Chcete strávit příjemné odpoledne na Divokém západě a přitom se stát součástí pokusu o překonání rekordu? Pak dorazte v sobotu 24.9. k nám do West Parku!

Co vás čeká:

Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu.

Především ale všichni s napětím očekáváme pokus o překonání rekordu v rozdělávání ohně starým způsobem - tedy ocílkou a kamenem. Vyzkoušet si tento způsob rozdělávání ohně může úplně každý a stejně tak se každý může zapojit do pokusu o překonání rekordu. Veškeré potřebné vybavení rádi zapůjčíme.

Pokus o rekord proběhne ve spolupráci s agenturou Dobrý den z Pelhřimova, jejíž komisař bude také po celou dobu dohlížet na dodržování stanovených pravidel. Pokusy budou probíhat v každou celou hodinu a nejde jen o to, kdo bude nejrychlejší, ale i o počet úspěšných pokusů.

  

Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit.

Večer pak budeme pokračovat zábavou s živou hudbou, o kterou se postárá kapela Brdgrass.

Těšíme se na vás!

Máte jakýkoli dotaz? Zeptejte se nás.

Datum:

24.9.2022, sobota 11:00 - 18:00

Vstupné:

Dospělí: 120 Kč


Děti, důchodci, ZTP: 100 Kč


Rodinné
(2 dospělí, 2 děti):
390 Kč

Informace o novinkách

Zanechte v následujícím poli Vaši emailovou adresu, na kterou Vám budeme pravidelně zasílat informace z programu WestPark.

Kontakt

Radčická 109, Plzeň
[ukázat na mapě]

Tel: +420 606 77 44 91
Email: info@westpark.cz
Otevřeno podle programu.